
1. W tymtygodniu obchodzimy:
– poniedziałek – 15.06. – Bł. Jolanty, zakonnicy,
– środa – 17.06. – Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
2. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30.
3. W czwartek 25 czerwca po Mszy św. o godz. 18.00 w Katedrze Św. Mikołaja odbędzie się koncert okolicznościowy z okazji obchodów 780 – lecia nadania praw miejskich Miastu Elbląg.
4. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego z dodatkiem Gość Elbląski.
5. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim za pomoc w przygotowaniu ołtarzy na uroczystość Bożego Ciała. Wszystkim za każdy gest i życzliwość niech Pan Bóg wynagrodzi.
6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
– śp. Stanisław Lipiński – l. 73 z ul. Teatralnej,
– śp. Henryk Osuchowski – l. 91 z ul. Szkolnej,
– śp. Stanisław Brzeziński – l. 74 z ul. Królewieckiej.