XII Niedziela Zwykła – 21.06.2020

 1. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie  po Mszy św. wieczornej. W niedzielę o godz. 17.30.
 2. W środę 24 czerwca uroczystość ? Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W tym dniu przypadają imieniny Księdza Biskupa dra Jana Styrny. Pamiętajmy w modlitwie o Księdzu Biskupie.
 3. W czwartek 25 czerwca obchodzimy wspomnienie Bł. Doroty z Mątów, Patronki Diecezji Elbląskiej.
 4. W sobotę 27 czerwca przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy.
 5. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Elbląskiej zaprasza młodzież męską szkół średnich i studentów na rekolekcje powołaniowe, które odbędą się w dniach: 4 ? 8 lipca 2020 roku pod hasłem: ?Mój  skarb? (por. Mt 13,44). Więcej informacji na stronie internetowej seminarium: wsdelblag.pl. Zgłoszenia na adres email: kolopowolaniowe@gmail.com.
 6. Nasz parafianin akolita Jarosław Baturewicz, zamieszkały w Kazimierzowie ma otrzymać świecenia na diakona stałego w diecezji elbląskiej. Otoczmy naszą modlitwą wszystkich akolitów, którzy maja przyjąć świecenia diakonatu.
 7. W dniach: 12 ? 19 lipca odbędzie się wyjazd wakacyjny dla dzieci z naszej parafii do Zakrzowa. Więcej informacji na stronie internetowej, u ks. Piotra Kanarka i Pani Agnieszki Muchy.
 8. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego z dodatkiem Gość Elbląski.
 9. Bóg zapłać za złożone ofiary na Katedrę. Ofiary można wpłacać również na konto parafialne, które jest umieszczone w Biuletynie Parafialnym.
 10. Dziś po Mszy świętej odbędzie się zbiórka do puszek na Caritas parafialne, na pomoc dla biedniejszych rodzin z naszej parafii. Za każdy gest dobroci składamy Bóg zapłać.
 11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  • śp. Hanna Bieńkowska ? l. 80 z ul. Zagonowej
  • śp. Ireneusz Frąszczak ? l. 56 z Adamowa Osiedle