pielgrzymka do Medugorie

Zapraszamy do udziału w pielgrzymce autokarowej Elbląg-Medugorie 02.-11.07.2021

PLAN PIELGRZYMKI

02.07.
21:00 wyjazd spod katedry i przejazd do hotelu transferowego. (Osoby chętne zapraszamy na wspólną modlitwę przed wyjazdem: 19:30 Adoracja najświętszego Sakramentu w katedrze elbląskiej oraz spowiedź (ul. Mostowa 18). 20:00 Msza św.).

03.07.
Przyjazd do hotelu Matija Gubec w Stubickich Toplicach, obiadokolacja i nocleg. Możliwość skorzystania z basenów termalnych.

04.07.
Wyjazd do Mostaru. Zwiedzanie starówki z przewodnikiem i nocleg w hotelu Polonia.

05.-09.07.
Przejazd do Medugorie. W trakcie pobytu udział w programie modlitewnym sanktuarium. Każdego dnia dodatkowe punkty programu: wizyta we wspólnocie Cenacolo, u małżeństwa Patricka i Nancy, wejście o świtaniu na Górę Kriżevac, pobyt nad Wodospadami Kravica z możliwością kąpieli, pobyt w Neum i kąpiel w morzu, Msza św. w Tihalinie. Noclegi w Medugorie w hotelu Orbis lub Matali.

10.07.
Wyjazd z Medugorie do Splitu połączony ze zwiedzaniem miasta z przewodnikiem. Przejazd na nocleg do Stubickich Toplic, obiadokolacja i nocleg w hotelu Matija Gubec, możliwość skorzystania z kąpieli w basenach termalnych.

11.07.
Śniadanie i wyjazd do Elbląga.

Do udziału w pielgrzymce wystarczy dowód osobisty ważny co najmniej do października 2021. Nie jest wymagana szczepionka przeciw COVID. Cena zawiera transport, 8 noclegów, 8 obiadokolacji i śniadań, opiekę pilota i przewodników, system indywidualnego nagłośnienia, test na Covid-19, ubezpieczenie KL i NNW + od skutków Covid-19.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Markiem (marcvs@o2.pl).