Pielgrzymka do Medjugorie 2022

Wraz z Biurem Pielgrzymkowym Królowa Pokoju serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Medugorie i na Bałkany. Odbędzie się ona w dniach 08.-22.07.2022.

Wszelkich informacji nt. wyjazdu udziela ks. Marek.

PLAN PIELGRZYMKI:

Dzień 1 – zbiórka przed parafią i wyjazd godz. 03:00; przejazd przez Polska, Czechy, Austria – Wiedeń – zwiedzanie z przewodnikiem (czas wolny na kawę Wiedeńską oraz tort Zahera – we własnym zakresie), przejazd na górę Kalenberg msza święta, przejazd do hotelu w okolicach Wiednia, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd przez Austria, Słowenia, Chorwacja, przejazd do Trogir – zwiedzanie z przewodnikiem (czas wolny), przejazd do Kaštel, zakwaterowanie, obiadokolacja, msza święta, nocleg.

Dzień 3 – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Split – zwiedzanie z przewodnikiem, przejazd przez Chorwacja, Bośnia i Hercegowina do Tihalina – msza święta, przyjazd do Medjugorie – zakwaterowanie w centrum hotel Orbis / Matali – oprowadzenie po centrum poznanie historii miejsca i początku objawień, obiadokolacja, uczestnictwo w modlitwach wieczornych, nocleg.

Dzień 4/6 – pobyt w Medjugorie, góra objawień – wspólny różaniec, świadectwa w Cenacolo, Patryk i Nancy, dom rodzinny Vicki, wycieczka do Mostar, Blagaj, Buna (producent figur), Počitel, uczestniczenie w modlitwach wieczornych w kościele św. Jakuba.

Dzień 7 – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd przez BiH, Czarnogóra do Czaj, zakwaterowanie, msza święta, nocleg.

Dzień 8/10 – pobyt w Czarnogórze, odpoczynek, zwiedzanie z przewodnikiem – Budwa, Tivat, Herceg Novi, Kotor – zwiedzanie z przewodnikiem, rejs statkiem po Boce Kotorskiej, błękitna jaskinia. Wycieczka do Albanii, Szkodra, Tirana – zwiedzanie z miejscowym przewodnikiem.

Dzień 11 – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd przez Czarnogóra, Serbia do Belgrad – zwiedzanie z przewodnikiem, msza święta, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 12 – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd przez Serbia, Węgry do Szentendre (nazywane jest najpiękniejszym małym miastem Węgier i jednym z najpiękniejszych w Europie Środkowej. To mekka artystów, – zwiedzanie z przewodnikiem), przejazd do Budapeszt zakwaterowanie, obiadokolacja, nocny rejs po Dunaju, nocleg.

Dzień 13 – śniadanie – pobyt w Budapeszt – zwiedzanie z przewodnikiem, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 14 – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd przez Węgry, Słowacja, Czechy, Polska do Elbląga. Przyjazd pod parafię w godzinach wieczornych – zakończenie pielgrzymki.

Cena: 1 200,00 zł + 730,00 euro

Cena zawiera:
– realizacja programu pielgrzymki, transport wygodnym autokarem,
– opłaty drogowe i parkingowe, tłumaczenia
– hotel 3* – 13 x nocleg, 13 x obiadokolacja, 13 x śniadanie
– opieka przewodnika, Wiedeń, Trogir, Split, Mostar, Počitel, Blagaj,
Budwa, Tivat, Kotor, Herceg Novi, Szodra, Tirana, Belgrad, Budapeszt,
Szentendre.
– rejs po Boce Kotorskiej, rejs po Dunaju, – opieka pilota
– opieka duszpasterska, realizacja rekolekcji w drodze (konferencje)
– ubezpieczenie KL i NNW (pakiet COVID-19, choroby przewlekłe)
– poczęstunek na pokładzie autokaru (kawa, herbata)

Płatne dodatkowo fakultatywnie*):
– testy na COVID 5 x 20 euro = 100 euro (osoby posiadające certyfikat covidowy zwolnione z opłaty)
Uwaga !!!
Z przyczyn niezależnych o organizatora Biura Podróży KRÓLOWA POKOJU, poszczególne punkty programu pielgrzymki mogą ulec zmianie lub zostać odwołane.