Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 9.04.2023

1. Jutro drugi dzień świąteczny – porządek Mszy świętych jak w niedziele i w święta: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. W dniu jutrzejszym taca jest przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

2. Nowenna do Miłosierdzia Bożego codziennie po Mszy św. wieczornej.

3. Przez cały tydzień trwa oktawa Wielkanocy.

4. Za tydzień przypada II Niedziela Wielkanocy czyli Miłosierdzia Bożego. Po Mszach św. przed Katedrą będą zbierane ofiary do puszek z przeznaczeniem na dzieła miłosierdzia – Caritas.

5. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Świętego Gaju, która odbędzie się w sobotę 22 kwietnia. Zapisy trwają w zakrystii i Kancelarii Parafialnej. Więcej informacjimożna uzyskać przy zapisach lub na stronie internatowej Katedry.

6. Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

7. W niedzielę 23  kwietnia 2023 roku w ramach cyklicznej akcji charytatywnej Pola Nadziei odbędzie się przy kościołach zbiórka ofiar na rzecz Hospicjum Elbląskiego. Będą w nią zaangażowani wolontariusze. Bóg zapłać za złożone ofiary.

8. Nasza parafia zaprasza do udziału w pielgrzymce do Grecji śladami Św. Pawła. Szczegóły wyjazdu są podane na plakatach w gablocie.

9. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego z dodatkiem Gość Elbląski.

10. Zapraszamy młodzież naszej parafii na czuwanie młodzieży, które odbędzie się 14.04. w parafii Św. Wojciecha w Elblągu. Informacje i zapisy na profilu facebookowym:  Młodzież Diecezji Elbląskiej