Niedziela Miłosierdzia Bożego – 19.04.2020

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

2. W związku z epidemią koronawirusa od poniedziałku 20 kwietnia we Mszach św. i w nabożeństwach w Katedrze św. Mikołaja może uczestniczyć 100 osób. Katedra w dni powszednie i w niedzielę jest otwarta : 6.30 ? 19.00. W niedzielę po wejściu do Katedry 100 osób, Katedra zostaje zamknięta. Spowiedź w Katedrze w dni powszednie od godz. 17.30 i podczas każdej Mszy św. . W niedzielę okazja do spowiedzi podczas wszystkich Mszy św.

3. W czwartek 23 kwietnia przypada uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski i Diecezji Elbląskiej. Uroczysta Msza św. w Katedrze Św. Mikołaja zostanie odprawiona o godz. 18.00, której przewodniczyć będzie Biskup dr Wojciech Skibicki. Ksiądz Biskup Wojciech Skibicki w tym dniu obchodzi swoje imieniny. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

4. W sobotę 25 kwietnia przypada święto Św. Marka Ewangelisty. Ks. dr Marek Piedziewicz również w tym dniu obchodzi swoje imieniny. Otoczmy Go naszą modlitwą, żeby Pan Bóg Mu błogosławił.

5. Bóg zapłać za złożone ofiary na Katedrę. Ofiary można wpłacać również na konto parafialne, które jest umieszczone w Biuletynie Parafialnym .

6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

    śp. Stanisław Świerzawski ? l. 90 z ul. Teatralnej

      śp. Danuta Szymańska ? Płotka ? l. 70 z ul.    
      Okulickiego.