Intencje Mszy świętych (20-26.04.2020)

Poniedziałek 20.04.2020 J 3,1-8 
07:00 
08:30 śp. Renata Gabryel – 30 dzień po śmierci
18:00Śp. mąż – Leon Kudlak – 17 rocz. śm., synowa – Helena – 10 rocz. śm., siostry: Marysia, Helena i Ewa, rodzice z obojga stron
18:00Śp. Stanisława(k) Klonowska – 10 rocz. śm., Leszek Klonowski; zmarli z rodzin: Klonowskich i Grzemskich
18:00 
Wtorek 21.04.2020 J 3,7b-15 
07:00Śp. Julia Poznańska – 40 rocz. śm.
07:00 
08:30 
08:30 
18:00 
18:00 
18:00 
Środa 22.04.2020  J 3,16-21  
07:00 
07:00 
08:30Śp. Elżbieta Korzonek – 28 rocz. śm., Bronisława(k), Jan, Michał, Wacław, Marianna
08:30 
18:00 
18:00Śp. rodzice: Józef i Marianna Grzelak oraz bracia
18:00W intencji próśb i podziękowań do MBNP
  Czwartek 23.04.2020  J 12,24-26
07:00Śp. Jerzy Byzdra – we wspomnienie imienin, córka Lidia Stankiewicz, rodzice, teściowie i rodzeństwo z obojga stron
07:00 
08:30Rez.
08:30 
18:00Śp. Jerzy Karwowski – we wspomnienie urodzin i imienin oraz rodzice z obojga stron
18:00Śp. Jarosław Telega – 10 rocz. śm.
18:00 
 Piątek 24.04.2020 J 6,1-15
07:00Śp. mama – Jadwiga – 13 rocz. śm., tata – Florian – we wspomnienie imienin, zmarli z rodzin: Godlewskich, Karatkiewicz i za dusze w czyśćcu cierpiące
07:00 
08:30 
08:30 
18:00Śp. Mirosław Kościński – 30 dzień po śmierci
18:00 
18:00 
  Sobota  25.04.2020  Mk 16,15-20   
07:00 
07:00 
08:30 
08:30 
16;00 i17:00Ślub
18:00Śp. Ks. Infułat Mieczysław Józefczyk – 4 m-ce po śmierci – intencja od pracowników parafii i ich rodzin
Niedziela 26.04.2020 Łk 24,13-35
07:00 
08:30Śp. Stanisław Kurszewski – 25 rocz. śm., Tadeusz Kosznik – 11 rocz. śm., Anna Hennig – 36 rocz. śm., Brunon Hennig – 34 rocz. śm.
08:30W intencji Agnieszki i Jerzego – z okazji imienin  z prośbą o błogosławieństwo Boga Ojca i dalszą opiekę Matki Bożej na kolejne lata życia dla solenizantów i ich rodzin.
10:00Śp. Władysława(k) Kulwicka – 5 rocz. śm.
10:00Śp. Kazimiera(k) i Zygmunt Popławscy – 10 rocz. śm.
11:30Śp. Leokadia Wiśniewska – 5 rocz. śm.
11:30Śp. Janusz Korab – 2 rocz. śm. oraz zmarli rodzice i pozostali członkowie z rodzin z obojga stron
13:00Msza Święta Chrzcielna
18:00Śp. Katarzyna Aszkielaniec – 1 rocz. śm., Stanisław Mazurkiewicz, Aleksander Lewandowski, Jadwiga i Czesław oraz wszyscy zmarli z rodziny