1. We wtorek 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. O godz. 10.00 w Katedrze Św. Mikołaja zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich chorych i osób starszych. Podczas Mszy św. udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Po Mszy św. będzie nabożeństwo eucharystyczne i błogosławieństwo chorych Najświętszym Sakramentem.
 2. W najbliższy wtorek odbędzie się pierwsze po przerwie spotkanie kręgu biblijnego. Rozważymy Słowo Boże na kolejną niedzielę.Serdecznie zapraszamy do salki nad garażam na godz. 18.45.
 3. W piątek obchodzimy święto Świętych Cyryla i Metodego Patronów Europy.
 4. W niedzielę 16 lutego o godz. 16.00 odbędzie się w Domu Parafialnym spotkanie organizacyjne dla osób, które zgłosiły się na marcową pielgrzymkę do Grecji śladami Św. Pawła.
 5. Spotkanie dla bierzmowanych Rok I (grupa ks. Piotra Chmury) odbędzie się w niedzielę 16 lutego po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
 6. Za złożone ofiary na Katedrę składamy Bóg zapłać.
 7. Wzorem ubiegłego roku wydawnictwo Św. Wojciecha wydało Pomocnik Wielkopostny: 40 dni z Bogiem. Jest to praktyczna pomoc w przeżyciu jakże ważnego dla chrześcijan czasu ? Wielkiego Postu. W opracowaniu znajdzie – my między innymi fragmenty Słowa Bożego, modlitwy, rachunek sumienia, czy wyjaśnienia znaków Wielkiego Postu. Publikację można nabyć po Mszy św. przy balaskach. Cena 3,50 zł.
 8. Zachęcamy do uczestnictwa w cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu ? czwartki o godz. 20.00
 9. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego z dodatkiem Gość Elbląski.
 10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  •  śp. Stanisława Falkowska ? l. 84 z ul. 1Maja
  •  śp. Witold Janowicz ? l. 87 z Alei Tysiąclecia
  •  śp. Stanisław Niźnik ? l. 92 z ul. Czerniakowskiej
  •  śp. Dorota Aneta Korczemacha ? l. 38 z ul. Browarnej
V Niedziela Zwykła – 9.02.2020

Dodaj komentarz