Poniedziałek
10.02.2020
Mk 6,53-56 
07:00 Śp. Grażyna Marzec ? 9 gr
07:00 Dziękczynna za 67 lat życia Tadeusza Glinieckiego z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalsze lata życia
08:30 Śp. Ks. Mieczysław Józefczyk ? 10 gr
08:30 Sp. Henryk Górski ? 3 rocz. śm.; Bronisława(k) oraz rodzice z obojga stron
18:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i rozwiązanie trudnej sprawy dla Joanny
18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Wtorek
11.02.2020
Mk 7,1-13 
07:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebną pomoc dla mieszkańców kamienicy przy ul. Mostowej 4
07:00 Śp. Kazimiera(k) Sierant ? 30 dzień po śmierci
08:30 Śp. Grażyna Marzec ? 10 gr
08:30 Śp. Mieczysław Józefczyk ? 11 gr
10:00 Światowy dzień Chorego
18:00 Śp. Ludwika(k) Jonik ? 4 rocz. śm., Bolesław Jonik ? 10 rocz. śm.
Środa
12.02.2020
Mk 7,14-23  
07:00 Śp. Grażyna Marzec ? 11 gr
07:00 Śp. Patryk ? 5 m-cy po śmierci; Weronika i Jan Dziekan
08:30 Śp. Ks. Mieczysław Józefczyk ? 12 gr
08:30 Śp. Zbigniew Błotniak ? 7 rocz. śm., rodzice z obojga stron, rodzeństwo i Bogusława(k) Rutkowska
18:00 Śp. Jadwiga Przeździecka ? 3 rocz. śm.; Henryk Przeździecki ? 22 rocz. śm. oraz Krystyna Przeździecka
18:00 Śp. Krystyna Panczyj ? Siwiec ? 30 dzień po śmierci
18:00 W intencji próśb i podziękowań do MBNP
Czwartek
13.02.2020
Mk 7,24-30
07:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej w intencji Konrada
07:00  
08:30 Śp. Grażyna Marzec ? 12 gr
08:30 Śp. ks. Mieczysław Józefczyk ? 13 gr
18:00 Śp. Danuta Stankiewicz ? 8 rocz. śm.; rodzice z obojga stron oraz Adela Zumke
18:00 Dziękczynna za dar życia Beaty
18:00 Śp. Mieczysława(k) i Eugeniusz Gąsak; Józef Wołukanis i Arkadiusz Pietruszyński
20:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21:00.
Piątek
14.02.2020
Łk 10,1-9
07:00 Śp. Grażyna Marzec ? 13 gr
07:00 Śp. Stanisław Kawaler
 08:30 Śp. ks. Mieczysław Józefczyk ? 14 gr
08:30 Śp. Jerzy Mieczkowski ? 30 dzień po śmierci
18:00 Śp. Grażyna Ciesielska ? 1 rocz. śm.
18:00 Śp. Grażyna Czyżak ? 8 rocz. śm.
18:00 Śp. Stefan ? 12 rocz. śm.; Kazimierz Lewandowscy oraz ich rodzice
18:00 Sp. Andrzej Puławski ? 3 rocz. śm.
Sobota
15.02.2019
Mk 8,1-10 
07:00  
07:00  
08:30 Śp. Grażyna Marzec ? 14 gr
08:30 Śp. ks. Mieczysław Józefczyk ? 15 gr
18:00 Śp. Wanda Malesa ? 36 rocz. śm.; zmarli z rodzin: Malesa, Rekowskich, Mackiewicz, Brzezińskich.
18:00 Śp. ks. Mieczysław Józefczyk ? intencja od Związku żołnierzy Armii Krajowej Koło w Elblągu
18:00 Śp. Józefa(k) Kaszubowska ? 8 rocz. śm.; Franciszek Kaszubowski, Czesława(k), Aleksander Ślubowski, Bolesław Baniel.
Niedziela
16.02.2020
Mt 5,17-37
07:00 Śp. Piotr, Marian, Danuta Stryj
08:30 Śp. Grażyna Marzec ? 15 gr
08:30 O otwartość na działanie Ducha Świętego i wypełnianie powołania zgodnie z wolą Bożą dla dziewic Konsekrowanych naszej Diecezji i kobiet przygotowujących się do podjęcia tej formy życia konsekrowanego.
08:30 Śp. Tadeusz Opałka
10:00 Śp. Wacław Niklas ? 13 rocz. śm.
10:00 Dziękczynna za 80 lat życia Bożenny z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.
10:00 Śp. ks. Mieczysław Józefczyk ? 16 gr
11:30 Śp. rodzice: Bazyli ? 41 rocz. śm., Anna ? 40 rocz. śm., brat ? 14 rocz. śm., bratowa ? 13 rocz. śm. oraz zmarli z całej rodziny
11:30 Śp. Stanisław Gałczyk ? 3 rocz. śm.
13:00 Śp. Jadwiga, Bernard, Czesław, Maria, Ryszard Janowicz; Helena i Alojzy Malinowscy
18:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Zuzanny Miller w 3 rocznicę urodzin
Intencje Mszy świętych (10-16.02.2020)

Dodaj komentarz