Poniedziałek 16.12.2019
Mt 21,23-27
Rekolekcje
06:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
06:00 Śp. Urszula Przasnyska
10:00 Śp. Ewa Safarewicz ? intencja od Agnieszki Dargacz z rodziną
18:00 Śp. Gabriela Skowrońska, Gertruda, Jan, Henryk Burakowscy
18:00 Śp. Janusz Świercz ? int. od Zygmunta Wilczkowskiego z rodziną
Wtorek
17.12.2019
Mt 1,1-17
Rekolekcje  
06:00 Śp. Teresa Jakubiak
06:00 Śp. Arleta Kublik
10:00 Śp. Henryk Zegzuła, rodzice z obojga stron
18:00 Śp. Natalia Byzdra ? 30 dzień po śmierci
18:00 Śp. Wanda i Czesław Minkiewiczowie, Irena Minkiewicz-Gubarew; zmarli z rodzin: Minkiewiczów i Chmielewskich
Środa
18.12.2019
Mt 1,18-24
Rekolekcje
06:00 Śp. Krystyna Dahlke
10:00 Śp. Ewa Safarewicz ? intencja od Arlety i Dagmary
16:30 Śp. Helena Witkowska, Maksymilian, Ryszard, Zdzisław Witkowscy i zm. z rodziny
18:00 Śp. Dariusz Suliński i Edward Suliński
18:00 Śp. Józef trębski, Zofia i Leon Raczkowscy
18:00 Msza św. z okazji 49. Rocznicy Grudnia 1970
18:00 W intencji próśb i podziękowań do MBNP
Czwartek
19.12.2019
Łk 1,5-25
06:00 Śp. Teodor Kordecki
08:30 Śp. Gerard Bucholc
18:00 Śp. Bogusław, Andrzej, Mirosław Kalinowscy, zm. z rodziny Stechów; rodzice, babcie i dziadkowie z obojga stron
18:00 Śp. Roman Siedlaczek
18:00 Śp. Jadwiga Żebrowska ? 30 dzień po śmierci
20:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu ? do godz. 21:00
Piątek
20.12.2019
Łk 1,26-38
06:00 Śp. Gertruda Brodziak
08:30 Śp. Katarzyna Aszkielaniec
18:00 Śp. Danuta, Zofia Klein; Maria i Stanisław Kwiatkowscy oraz Elżbieta Wenta
Sobota
21.12.2019
Łk 1,39-45
07:00 Śp. Julianna Adamowicz, Irena i Władysław Ślepeccy, zmarli z rodziny
08:30 Śp. Ireneusz Olszewicz
10:00 Msza Święta ? Osoby Konsekrowane
18:00 Śp. Kazimiera Marianna, Jerzy i Franciszek Śladewscy
18:00 Śp. Daniela i Władysław Płuciennikowie
Niedziela
22.12.2019
Mt 1,18-24 
07:00 Śp. Anna i Bronisław Żuk, rodzice z obojga stron
08:30 Dziękczynna za 88. l. życia z prośbą o Boże bł., opiekę Maryi, potrzebne łaski na dalsze lata życia dla Zygfryda Kementowskiego ? prosi wnuczka
08:30 Śp. Czesława Łoś; Edward Szejnard, Stanisława Cichoń, Bronisław Domański, zm. z rodzin Mikulskich, Cichoniów, Niesiobędzkich, Wielgoszów oraz  dusze w czyśćcowe
10:00 Dziękczynna za 60. l. życia Małgorzaty w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Maryi dla Jubilatki i jej rodziny
10:00 Śp. Irena Puchała, zmarli z rodzin Puchała i Ługiewicz
11:30 Śp. Marianna Ksepka, Helena Ksepka, Stefan Ksepka, Janusz Makyła, Halina Konopacka
11:30 Śp. Zdzisław, Henryka, Benedykt, Franciszek, Andrzej Fabisiak; zmarli z rodzin Opalachów, Falewiczów, babcie i dziadkowie z obojga stron 
13:00 Msza Chrzcielna
18:00 Śp. zmarli z rodzin Błażejewskich i Wąsików
Intencje Mszy świętych (16-22.12.2019)

Dodaj komentarz